Energetikai főmunkatárs

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Műszaki Üzemviteli Osztálya

ENERGETIKAI FŐMUNKATÁRS

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Részvénytársasági szintű energiagazdálkodás tervezésében, működtetésében, ellenőrzésében való részvétel, kapcsolódó feladatok ellátása;
  • energetikával összefüggő feladatok koordinálása;
  • kapcsolódó informatikai fejlesztésekben aktív részvétel;
  • fejlesztési, beruházási tervekben való részvétel;
  • szakmai egyeztetéseken a szakterület képviselete.

FELTÉTELEK:

  • középfokú, elsősorban villamos végzettség (minimum technikus)
  • SQL adatbázisokra épülő programok fejlesztésére való alkalmasság
  • energetikai-, rendszer- és folyamatszemlélet
  • precíz munkavégzés

ELŐNY:

  • villamosmérnöki végzettség
  • releváns szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Zamárdi

Jelentkezni 2020. május 29-ig lehet.

Zamárdi, 8621 Magyarország
Somogy
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 02.06.2020