Elszámoló technikus (Budapest)

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • támogatja a hatáskörébe utalt szakaszokon az informatikai rendszerekben dolgozók munkavégzését
  • folyamatosan kapcsolatot tart a tevékenységi körébe tartozó feladatokkal megbízott szervezeti egységekkel, ezáltal biztosítva a szakaszok közötti tudásmegosztást
  • részt vesz az elszámolásokkal kapcsolatban felmerülő, a főnökség kulcsfelhasználóit érintő feladatokban
  • SAP rendszerben rögzíti az adatokat és jelentéseket készít
  • ellátja a hatáskörébe tartozó ellenőrzési és korrekciós feladatokat

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • szakirányú középfokú állami iskolai végzettség – érettségi (gazdasági, műszaki terület)

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • pontosság
  • precizitás
  • megbízhatóság
  • felelősség tudat

Előnyként értékeljük

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Amit ajánlunk

  • biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Szép kártya juttatás (vendéglátás)
  • hűség bónusz év végén
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye
Budapest (Angyalföld)
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Bővebb felvilágosítást ad
Süttőné Molnár Krisztina +36 (30) 887 5452
2020. július 31.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Pest
Budapest
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 07.07.2020