Előmunkás (Püspökladány)

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • al- és felépítményi hiányosságok szakszerű helyreállításának irányítása, kivitelezése
  • a munka előírásszerű kivitelezése, a technológia, munkavédelmi, tűzvédelmi és tulajdonvédelmi előírások betartásával
  • irányítja az új anyagok beépítését, rendezi a vissznyereményezési anyagokat, végzi az elszámolásokat
  • hiba- és zavarelhárító, valamint a hókészenléti szolgálatban való részvétel

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középfokú állami iskolai végzettség (vasipari, gépipari)
  • 3 év szakmai gyakorlat

Előnyként értékeljük

  • szakirányú technikusi végzettség

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • megbízható havi jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • választható béren kívüli juttatás
  • vasúti utazási menetkedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)

Munkavégzés helye
Püspökladány
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Bővebb felvilágosítást ad
Papp Henriett +36 30 662 4578 Főmenüben: 6 gomb
2020. szeptember 22.

Vállalati bemutatkozó
Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált. Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.

Püspökladány, 4150 Magyarország
Hajdú-Bihar
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary technical school

Published on 22.09.2020