Élhajlító - INTS/NYK/207

Olyan munkahelyet keresel, amely ebben a jelenlegi időszakban is bővül és felvételt hirdet?

Felvonókat gyártó partnerünkhöz keresünk ÉLHAJLÍTÓ TAPASZTALATTAL munkatársakat azonnali kezdéssel 3 műszakos munkavégzésre!

Főbb feladatok, munkák:

Fémlemezek megmunkálása a RAS 73.30 típúsú hajlítógépen a megadott műszaki rajzok alapján.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nagyon fontos, hogy tudj műszaki rajzot olvasni!
  • élhajlító vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3 műszak vállalása
  • ha fizikai terhelésről van szó, ne ijedj meg.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • vagány és tapasztalt csapat, aki be tud tanítani
  • külön betanítási terület a tényleges munka megkezdése előtt
  • tényleg kiemelkedő bérezés és prémiumok
  • bérlet 100%-ban támogatott, a saját autóval bejárás 15Ft/km
  • nyugodt és színvonalas gyártókörnyezet

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 12.06.2020