ÉLELMISZERIPARI MÉRNÖK

 Milyen feladatok várnak Rád?

A cég húshelyettesítő termékeinek fejlesztésére és a hozzájuk tartozó nagyipari gyártástechnológiák kialakítására keresünk élelmiszeripari mérnököt, fejlesztési vezető pozícióba.

  • Húshelyettesítő termékek fejlesztése, továbbfejlesztése
  • Gyártástechnológia kialakítása, fejlesztése és implementálása
  • Későbbiek során a fejlesztési osztály vezetése, alárendelt mérnökök irányítása
  • Fejlesztések és technológiák dokumentálása
  • Alapanyag beszállítók felkutatása és kapcsolattartás az alapanyag beszállítókkal
  • Gyártás felügyelete, folyamatos optimalizálása
  • Új technológiák és termékek fejlesztése
  • Konferenciák, kiállítások látogatása

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • A húsipari gyártástechnológiát részletesen ismered, ebben szereztél gyakorlatot és tapasztalatot, különös tekintettel a gyártás során alkalmazott kémiai és molekuláris folyamatokra
  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Stabil kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Innovatív, folyamatosan fejlődő környezet, stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Gépjármű használat

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Budapest
Full time

Published on 17.10.2020