Teherautó sofőr

Pécsi telephelyű, több mint 10 éve stabilan működő logisztikai szolgáltató céghez keresünk C kategóriás jogosítvánnyal rendelkező sofőröket. Partnerünk fő profilja a hűtött áru fuvarozása belföldön, melyben ténylegesen profik a piacon. Ha pályakezdő vagy, akkor is érdemes tovább olvasnod, ugyanis a cég nyitott ezen a téren.

Unatkozni biztosan nem fogsz, feladataid az alábbiak lesznek:

  • Élelmiszerterítés hűtődobozos autóval (3.5 tonna feletti) Baranya, Tolna, Somogy és esetenként Bács-Kiskun megyében

  • Áru fel-, és lerakodása a gépjárműről (indulás a reggeli órákban 04:00 és 06:00 között) - korán kelő típusok előnyben!

  • Fuvarlevelek, szállítólevelek, göngyöleg-, és visszáru kezelése,

  • A gépjármű tisztán tartása, nap végi elszámolások teljesítése,

  • Érkezés vissza a telephelyre a délutáni órákban, elszámolás

Az elvárásaink nem vészesek, írjuk minek kell megfelelni:

  • C kategóriás jogosítvány.

  • Érvényes GKI kártya.

  • Megbízható és pontos személyre van szükségünk, olyanra, akire lehet számítani, nem késik el, és lelkiismeretesen végzi a munkáját.

  • Fontos a jó fizikum, és rugalmasság - előfordulhat, hogy váratlan helyzetekhez kell igazodni (gondolunk itt akár egy dugóra, közlekedési szituációkra és az ebből fakadó esetleges csúszásokra, stb.).

  • Előny, ha van már tapasztalat fuvarozásban, de ha nincs, az sem kizáró ok.

Mit nyújt a cég neked?

  • Hosszú távú munkalehetőségre, határozatlan idejű szerződéssel.

  • Munkába járás támogatására, ha nem vagy pécsi.

  • A hétvégék szabadok maradnak, a munka ugyanis hétfőtől péntekig tart.

  • Nem kell külföldre ingázni, otthon alhatsz minden nap.

  • Baranyai viszonylatban kiemelkedő fizetésre számíthatsz.

  • Remek vezetési rutin szerzése a napi gyakorlásnak köszönhetően.

  • Sok kapcsolatra lehet szert tenni, szerte a régióban.

Pécs
Full time

Published on 19.09.2022