Élelmiszer laboratóriumi csoportvezető

Cégünk 25 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő mérnöki kutató és szolgáltató Kft., 100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás, amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon.

Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumunkba keressük leendő kollégánkat,

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Az élelmiszer csoport irányítása és szervezése, konzultáció a megrendelőkkel, technológiai tanácsadás.

Egyéb feladatok:

  • Élelmiszer analitikai mintaátvétel, mintaelőkészítés és mérés,
  • Konzultáció a társosztályok adatrögzítőivel, a mintaérkeztetőkkel, szakterületére vonatkozó eredményközlő táblázatok, vizsgálati jegyzőkönyvek készítése, aláírása (készítőként, vagy témavezetőként),
  • Auditokon, akkreditációs felülvizsgálatokon aktív részvétel,
  • Külső-belső jártassági vizsgálatok, belső ellenőrző vizsgálatok elvégzése,
  • Kapcsolattartás a szakszervizzel, szakterületére vonatkozóan a megbízókkal.
  • Gyógyszer- és gyógyszeralapanyag hatóanyag-tartalom ellenőrzés,
  • Kémiai reagensek vizsgálata,
  • Részvétel módszerfejlesztési-, technológiafejlesztési- és kutatási tevékenységben..
  • Külső és belső oktatásokon, továbbképzéseken, konferenciákon való részvétel és az új ismeretanyagok hasznosítása.

Álláshoz tartozó főbb elvárások:

  • Okleveles élelmiszermérnök/vegyészmérnök végzettség,
  • 1-3 év szakirányú tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvismeret,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Problémamegoldó képesség, terhelhetőség, önálló precíz munkavégzés.

Amit nyújtunk:

  • Piaci viszonyoknak megfelelő, megegyezés szerinti bérezés
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Év végi juttatás
  • Fejlődési-tanulási lehetőség
  • Munkába járás támogatása

Budapest
Pest
Full time
1 year
Bachelor

Published on 21.08.2020