Élelmiszer laboratóriumi adminisztrátor, adatrögzítő

Cégünk 25 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő mérnöki kutató és szolgáltató Kft., 100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás, amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon.

Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumunkba keressük leendő kollégánkat,

munkakörbe.

Feladatok:

  • mintaátvételi jegyzőkönyv alapján pontos eredményközlő táblázat készítése;
  • mérési adatok pontos rögzítése;
  • pontos vizsgálati jegyzőkönyv elkészítése magyar és angol nyelven
  • a vizsgálatok befejezése és egyeztetés után, a megbízó által kért bontásban és példányszámban, az eredeti mintaátvételi jegyzőkönyvalapján vizsgálati jegyzőkönyvek készítése és aláírása, a háttér-anyaggal együtt átadása a témavezetőnek;
  • akkreditált és tanúsított státusz fenntartása.

Elvárás:

  • középfokú végzettség;
  • 3-5 év munkatapasztalat;
  • MS Office ismerete, különös tekintette: Excel, Word;
  • középfokú angol nyelvismeret (írásban elegendő);
  • pontos, precíz munkavégzés;
  • jó kommunikációs képességek;
  • terhelhetőség.

Előny:

  • hasonló területen szerezett tapasztalat
  • élelmiszeripari ismeretek
  • gépírói szakvizsga

Amit nyújtunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő, megegyezés szerinti bérezés
  • hosszú távú munkaviszony
  • év végi juttatás
  • fejlődési-tanulási lehetőség
  • munkába járás támogatása

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
High school

Published on 25.08.2020