Élelmiszer laboratóriumi technikus

Cégünk 25 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő mérnöki kutató és szolgáltató Kft., 100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás, amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon.

Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumunkba keressük leendő kollégánkat,

munkakörbe.

Az álláshoz tartozó főbb feladatok:

  • Élelmiszerek mintaelőkészítése, érzékszervi és klasszikus analitikai vizsgálata,
  • Vizsgálatokkal kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek elvégzése,
  • Auditokon, akkreditációs felülvizsgálatokon aktív részvétel,
  • Mmintaátvétel, mintaérkeztetés,
  • Gyógyszer- és gyógyszeralapanyag hatóanyag-tartalom ellenőrzés,
  • Kémiai reagensek vizsgálata,
  • Mérőeszközök pontosság-ellenőrzése, kontrollkártya vezetése,
  • Részvétel módszerfejlesztési-, technológiafejlesztési- és kutatási tevékenységben.

Álláshoz tartozó főbb elvárások:

  • Élelmiszeranalitikai technikus, vegyésztechnikus végzettség,
  • 5-10 év analitikai laboratóriumban szerzett tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvismeret,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Terhelhetőség, önálló precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Piaci viszonyoknak megfelelő, megegyezés szerinti bérezés
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Év végi juttatás
  • Fejlődési-tanulási lehetőség
  • Munkába járás támogatása

Budapest
Pest
Full time
More than 5 years
Vocational school

Published on 02.08.2020