Élelmiszer-higiénikus

Élelmiszer-higiénikus munkatársat keresünk szentgyörgyvári partnerünk számára. Jó bért kaphatsz, elismerjük a teljesítményedet, és a munkába járást is támogatjuk. Élelmiszeripari középfokú végzettséggel akár azonnal kezdhetsz.

Feladataid a következők lesznek:

·termelési feltételek (hűtőberendezések, eszközfertőtlenítők, személyi-, környezeti higiénia, stb.) napi szintű ellenőrzése,

·minőségbiztosítási dokumentációk vezetése, dolgozók által vezetett dokumentációk ellenőrzése,

·vizsgálati termékminták előkészítése, vizsgálatok leszervezése, eredmények rögzítése,

·termékdokumentációk (gyártmánylapok, termékspecifikáció) készítése, aktualizálása.

Te vagy a mi emberünk, ha

·élelmiszeripari középfokú végzettséggel vagy ezen területet érintő tanulmányokkal (pl. agrár) rendelkezel,

·felelősségteljesen, precízen végzed a munkádat,

·az előírt határidőket betartod,

·önállóan el tudod látni a munkádat,

·nyitott vagy a tanulásra.

Egy lépéssel a többiek előtt jársz, ha

·azonnal munkába tudsz állni,

·van hasonló területen (élelmiszeripar) szerzett tapasztalatod.

Amit kínálunk:

·határozatlan idejű munkaszerződés,

·tapasztalatod alapján a kereseted ebben a bérsávban fog mozogni: nettó 300.000-350.000 Ft/hó, a munkában elért teljesítményed szerint a béred növekedhet,

·munkába járás támogatása,

·tanulási, fejlődési, szakmai előrelépési lehetőség a cégen belül,

·kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség.

Szentgyörgyvár, 8393 Magyarország
Full time

Published on 05.07.2022