ÉLELMISZER - ÉS GABONA CSOPORTVEZETŐ

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.
A cég leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon, melynek főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.
Laboratóriumukba keresnek új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉLELMISZER- ÉS GABONA CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:

  • Élelmiszer- és gabona csoport vezetése.
  • Munkaszervezés, munkatársak kiválasztása és irányítása.
  • Körvizsgálati és jártassági tervek végrehajtása, a vizsgálatok megszervezése.
  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatokban és új módszerek implemtálásában.
  • Vizsgálati eredmények ellenőrzése és validálása.
  • Szabványos vizsgálatok elvégzése és ellenőrzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszermérnök vagy vegyészmérnök végzettség
  • Minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Munkaszervezésben és munkatársak irányításában szerzett tapasztalat
  • Laboratóriumi- élelmiszer vizsgálatokban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Pozíció területei:

  • AGRÁRIPAR / MEZŐGAZDASÁG: Egyéb mezőgazdasági szakember
  • AGRÁRIPAR / MEZŐGAZDASÁG: Vezetői pozíciók

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: NYÍREGYHÁZA
  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time

Published on 17.10.2020