Technikus

Pest megyei partnercégünk, világszerte ismert és elismert egészségügyi termékeket gyártó vállalat, amely innovatív gyógyszerek, vakcinák és vény nélkül kapható termékek segítségével javít az emberek életminőségén. Jelenleg

Technikus

pozícióba keresünk új kollégát csapatuk bővítésére.

Feladatok:

  • Ipari mértékű fehérjetisztítási műveletek (koncentrálás, kicsapás, centrifugálás, dialízis, bulk készítés) végrehajtása a gyártási előiratok betartásával.
  • A bulk oldat steril szűrése és dozírozása aszeptikus területen.
  • A gyártásdokumentáció időben történő pontos és precíz vezetése.
  • A gyártáshoz kapcsolódó berendezések (ultraszűrők, centrifugák, mosó és gőzölő állomások, mérlegek, pH mérők) kezelése.
  • Mobil tartályok mozgatása (fizikai munka).
  • Gyártásközi minőség-ellenőrzési minták levétele és az előírt tesztek elvégzése és dokumentálása (számítógépes rendszerekben is).
  • A gyártóterület takarítása, tisztán tartása és a takarítás ellenőrzése.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (pl. vegyésztechnikus, mikrobiológiai technikus).
  • Fizikai munkavégzésre való alkalmasság (emelés, nagyméretű tartályok mozgatása).
  • MS Office alkalmazások (Word, Excel) és Internet felhasználói szintű ismerete.
  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Logikus gondolkodás, jó problémamegoldó készség.

Előnyök:

  • Gyógyszeripari munkatapasztalat.
  • Aszeptikus technikák ismerete.
  • Angol nyelvtudás.

Munkarend:

  • 8 órás nappali műszak.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, bónusz, nyugdíj-előtakarékossági hozzájárulás, egészségmegőrző szolgáltatás, élet és beleset biztosítás).
  • Rugalmas munkarend.
  • Innovatív kultúrájú modern és tiszta munkakörnyezet.
  • Bejárás támogatása (céges busz/benzintámogatás).

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva és felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Technikus

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 13.07.2020