Elektronikai technikus

Feladatok:

  • 3D model értelmezése, kapcsolási rajzolvasás
  • Termelő berendezések, gépek összeszerelése, PLC programok készítése, módosítása
  • Műszaki rajzok, dokumentációk készítése, naprakészen tartása
  • Szoftverek használatában alapszintű tudás (pl. MS Excel, Outlook)

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai, irányítástechnikai, vagy automatizálási végzettség
  • PLC gyakorlati ismeretek (Siemens PLC)
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
  • SAP vagy Oracle vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent
  • Pneumatikai vagy hidraulikai ismeret/gyakorlat előnyt jelent

Előnyök:

  • Kamerarendszerek, szenzorok ismerete
  • Korábbi munkavégzés külföldön, nemzetközi gyártó cégnél

Amit kínálunk:

  • Induló, zöldmezős beruházás nyújtotta szakmai perspektíva
  • Mobiltelefon korlátlan használattal
  • Külföldi továbbképzés
  • Tiszta, zajmentes munkakörnyezet

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 07.07.2020