Elektronikai műszerész

Iparágában meghatározó
Hajdúsági Sütödék élelmiszer-ipari cégcsoport keres

Berettyóújfaluban lévő üzemébe

elektronikai műszerész

munkakörbe munkatársat

Feladatok:

  • Problémafeltárás, javítási munkák, elektromos, pneumatikus gépek meghibásodása esetén
  • Megelőző karbantartás elvégzése, folyamatos fejlesztés a gépeken és tartozékain
  • Hibák feltárása, javítások a berendezések maximális rendelkezésre állásának biztosítása érdekében
  • Karbantartási tervek és célok megvalósulásának támogatása, proaktív munkavégzéssel

Elvárások:

  • Minimum középfokú elektronikai/mechatronikai/ műszerész végzettség
  • Gyenge áramú rendszerek ismerete
  • Mechanikai, elektronikai, pneumatika és vezérléstechnikai ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Állandó tanulási képesség
  • Jogosítvány

Előny:

  • Technikusi végzettség
  • Élelmiszeripar területén szerzett gyakorlat

A fényképes pályázatokat munkabérigény megjelölésével „Elektronikai műszerész Berettyóújfalu” jeligével kérjük megküldeni.

Berettyóújfalu
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 02.08.2020