Elektronikai Műszerész

Elektronikai műszerész

munkatársakat keresünk Budapestre, 11.kerületbe!

Feladatok:

  • Egyedi és kis sorozatú gyártások során villamos szerelések, kábelezések
  • Vezérlőszekrények gyenge és erősáramú szerelése a megadott dokumentációk és fejlesztőmérnöki utasítások alapján
  • Kisméretű villamos részegységek bemérése és tesztelése
  • A fejlesztési folyamatok segítése és támogatása a prototípus gyártások során

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (elsősorban elektronikai technikus, villanyszerelő)
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • 1 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Munkába állás: azonnal
  • Egyedi gyártás, változatos munkarend
  • Modern gépek, tiszta munkakörnyezet
  • Zárható szekrény, munkaruha és vadiúj szerszámok már az első munkanaptól
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Alapbéren felüli juttatások: BKV bérlet, cafeteria

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 27.02.2020