Elektromos szerelő-karbantartó (Balatonfüred)

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Balatonfüredi Üzemvezetősége

ELEKTROMOS SZERELŐ–KARBANTARTÓ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Ellátja a helyszíni felügyeletet a villamosenergia-hálózat üzemeltetésével kapcsolatban, részt vesz munkaterület átadás-átvétel folyamatokban;
  • elvégzi a védelmi berendezések, automatikák jelzéseinek leolvasását, dokumentálását;
  • elvégzi az irányítástechnikai és erősáramú kábel-nyomvonal kiméréseket, hibakereséseket;
  • elvégzi a szünetmentes áramforrások, akkumulátorok és áramfejlesztők karbantartását hibajavítását és beüzemelését;
  • elvégzi a mérőkörök kalibrációját, szükséges javítását;
  • elvégzi az érintésvédelmi ellenőrzéseket, karbantartásokat;
  • elvégzi az elektromos világító eszközök karbantartását.

FELTÉTELEK:

  • szakirányú - erősáramú - középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • egyéb villamos ipari jogosultságok megléte
  • hasonló területen szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Balatonfüred

Jelentkezni 2020. augusztus 23-ig lehet.

Balatonfüred
Veszprém
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 28.08.2020