Elektromos szerelő-karbantartó (Kaposvár)

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Nagyatádi Üzemvezetősége

ELEKTROMOS SZERELŐ–KARBANTARTÓ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Szennyvízközműrendszeren üzemelő létesítmények, telepek, nyomásfokozó telepek, központi telephely és azokhoz kapcsolódó erősáramú, továbbá üzemfelügyeleti berendezéseinek ellenőrzése, karbantartása és javítása;
  • villamos ellenőrző mérések, vizsgálatok és beállítások végzése a megfelelő eszközök alkalmazásával;
  • irányítástechnikai és erősáramú kábel-nyomvonal kimérések, hibakeresések végzése;
  • szünetmentes áramforrások, akkumulátorok, áramfejlesztők karbantartása, hibajavítása és beüzemelése;
  • vállalati gépjármű vezetése.

FELTÉTELEK:

  • szakirányú – erősáramú - középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • egyéb villamos ipari jogosultságok megléte
  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • PLC programozás és vezérlés ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kaposvár

Jelentkezni 2020. augusztus 13-ig lehet.

Kaposvár
Somogy
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 30.07.2020