Elektromos projektvezető

Az Ön Új cége

Elektromos projektvezetőt keresünk nemzetközileg elismert, teljeskörű mérnöki szolgáltatásokat nyújtó, partnerünkhöz Budapestre. A cég élelmiszer-, gyógyszer- és olajipari létesítmények kivitelezésével foglalkozik.

Az Ön új pozíciója:

Az Elektromos projektvezető a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • A tervezési és az engedélyezési dokumentációk alapján az épületvillamossági munkálatok műszaki ellenőrzése
  • Tervezőkkel való kapcsolattartás, tervezés optimalizálás a műszaki specifikációk alapján
  • Minőségbiztosítás a műszaki előírásoknak megfelelően (minőségellenőrzés / jelentéstétel)
  • Az alvállalkozók irányítása és ellenőrzése
  • Mindennapos helyszíni munkavégzés

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Villamosmérnök végzettség
  • Releváns tapasztalat épületvillamossági műszaki ellenőrzésben nagy volumenű, ipari projekteken
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerüntől?

  • Hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Mutinacionális munkakörnyezet
  • Nagy volumenű projektek

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk önéletrajzát.

Budapest
Full time

Published on 20.02.2021