Elektromos projektvezető

Az Ön új cége:

Elektromos projektvezetőt keresünk biofinomitó üzemeltetésével foglalkozó partnerükhöz Tolna megyében.

A következő feladatokban számítanak a leendő Elektromos projektvezetőre:

- Kis és közép feszültségű elektromos kivitelezések vezetése (alállomás utáni áram infrastruktúra)

- Munkafolyamatok irányítása

- Helyszíni bejárásokon való részvétel

- Ütemtervek elkészítése és betartatása

- Munkaterület biztonságos megszervezése

- Környezet- és munkavédelmi szabályozások betartatása

Mire van szüksége a sikerhez:

- Minimum középfokú szakirányú végzettség

- Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat

- Középfokú angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerünktől:

- Nagyszabású projekteken való részvétel

- Nemzetközi munkakörnyezet

- Hosszú távú munkavégzés, karrierlehetőség

- Versenyképes juttatási csomag

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Tolna
Full time

Published on 23.10.2020