Elektromos projektvezető

Gödöllői székhelyű, több éve működő sikeres építőipari generálkivitelező cég,

ELEKTROMOS PROJEKTVEZETŐ

munkakörbe

Feladatok:

  • elektromos munkák előkészítésében való részvétel, ajánlat kérések, költségvetés készítés, árazás
  • megrendelői, alvállalkozói, beszállítói kapcsolattartás
  •  alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, versenyeztetése, ártükör készítése
  • elektromos munkák helyszíni irányítása, ellenőrzése,
  • kivitelezéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • ÉPÍTŐIPAR területén szerzett min. 3 éves gyakorlat,
  • felelős műszaki vezetői jogosultság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, költségvetés készítő programok használata (Terc)
  • B kategóriás jogosítvány,
  • megbízhatóság, terhelhetőség,
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil céges háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség, alkalmazotti jogviszonyban
  • cégautó, cégtelefon használat

Munkavégzés helye: változó jellegű, de Budapest 30 km-es vonzáskörzete

Jelentkezés részletes szakmai önéletrajzzal, rövid motivációs levélben, fizetés megjelöléssel elektronikus úton.

Requirements:
Qualities:
Company details:

Gödöllő
Budapest
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 2020-02-14