Elektromos projektmenedzser

Az Ön új cége:

Elektromos projektmenedzser pozíció nyitott nemzetközileg elismert, erősáramú kivitelezésekkel foglalkozó partnerünk csapatában Vas megyében.

A következő feladatokban számítanak a leendő Elektromos projektmenedzserre:

- Villamosipari projektek megvalósításának irányítása
- Párhuzamosan futó projektek műszaki és gazdasági felügyelete
- Ütemtervek elkészítése
- Megrendelőkkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
- Helyszíni kooperációkon való részvétel

Mire van szüksége a sikerhez:

- Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
- Releváns szakmai tapasztalat erősáramú projektek irányításában
- Felelős műszaki vezetői jogosultság
- Angol nyelv ismerete előnyt jelent

Mire számíthat partnerünktől:

- Nagyszabású villamosipari projekteken való részvétel
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Hosszú távú munkavégzés, karrierlehetőség
- Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, bónusz, cafeteria)

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített, szakmai önéletrajzát.

Vas
Full time

Published on 23.02.2021