Elektromos/mechanikus karbantartó

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:

•    Versenyképes fizetés

o    Kiemelkedő műszakpótlékok
o    Cafeteria csomag
o    Negyedéves teljesítmény prémium
o    Vállalati egészség biztosítás és nyugdíjpénztár hozzájárulás
o    Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok

•    Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat

Ezek a feladatok várnak rád:

•    A gyár gépparkjának elektromos vagy mechanikus karbantartása, ellenőrzése
•    Meghibásodott gépek javítása
•    Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
•    Karbantartási munkák dokumentálása
•    Karbantartó kollégák támogatása

Te vagy a mi emberünk, ha:

•    Rendelkezel elektroműszerész, villanyszerelő/erősáramú berendezés szerelő VAGY gépészeti végzettséggel
•    Van tapasztalatod szervo, frekvenciaváltós, pneumatikus és hidraulikus rendszerekkel
•    Karbantartási és gépalkatrészek beazonosítása, kezelése és
•    Műszaki vagy villamos rajz olvasása nem okoz gondot
•    Gyártó környezetben szerzetél már tapasztalatot
•    Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismerettel rendelkezel
•    Tudod vállalni a folyamatos 12 órás munkarendet
•    Jártas vagy a karbantartási és gépalkatrészek beazonosításában, kezelésében

A munkavégzéshez előnyt jelent:

•    PLC hibakeresésben jártasság– Siemens, Moeller, Omron
•    Robotkezelés alapismeretek
•    Automatizálási tapasztalat
•    Hegesztő képesítés
•    Nehézgépkezelői jogosítvány
•    Robotkezelési ismeret

Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár

Székesfehérvár
Full time

Published on 23.10.2020