Gyöngyösi higiéniai termékeket előállító partnerünk részére keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

Elektromos karbantartó technikus

Amiért érdemes megpályázni a pozíciót:

  • biztos, hosszútávú munkalehetőség a cég saját állományában
  • megemelt kezdő bér, amely a próbaidő után is emelkedik
  • 40%-os műszakpótlék
  • cafeteria
  • tanulási és előrelépési lehetőség
  • ötletek és fejlesztési javaslatok díjazása
  • korszerű technológia, modern munkakörnyezet
  • támogatott munkahelyi étkezés
  • munkába járás támogatása 27 Ft / km
  • albérlet támogatás 60.000FT
  • ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Abasár, Adács, Atkár, Besenyőtelep, Boconád, Bodony, Detk, Domoszló , Dormánd, Ecséd, Füzesabony, Gyöngyös, Gyönygyöshalász, Gyöngyössolymos, Halmajugra,Hatvan,Heves, Heréd,Hort,Jászárokszállás, Jászfényszaru,Karácsond, Kisnána, Lörinci, Ludas, Markaz , Mátrafüred, Mezőtárkány, Nagyfüged, Nagyréde , Parád, Parádsasvár, Pusztamonostor, Rózsaszentmárton , Szücsi, Tarnaméra, Tarnazsadány, Vámosgyörk, Vécs, Verpelét, Visonta,

Feladataid lesznek:

  • gyártósori elektromos rendszerek karbantartása
  • elektromos hibák feltárása, javítása és dokumentálása
  • PLC vezérlők hibaelhárítása
  • a termelési adatok nyomon követése, minőség-ellenőrzés
  • folyamat-optimalizálás és veszteségcsökkentés

Elvárások:

  • középfokú elektronikai végzettség vagy ahhoz kapcsolódó tapasztalat
  • alap PLC ismeretek
  • előny a műszaki végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • tesztnapon való részvétel és megfelelés
  • több műszakos munkarend vállalása
  • alapszintű számítógépes ismeretek (word,excel)
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Elektromos karbantartó technikus (Gyöngyös)

Gyöngyös
Heves
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 11.06.2020