Pest megyei higiéniai termékeket előállító partnerünk részére keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

Elektromos karbantartó technikus

Amiért érdemes megpályázni a pozíciót:

  • biztos, hosszútávú munkalehetőség a cég saját állományában
  • megemelt kezdő bér, amely a próbaidő után is emelkedik
  • 40%-os műszakpótlék
  • cafeteria
  • tanulási és előrelépési lehetőség
  • ötletek és fejlesztési javaslatok díjazása
  • korszerű technológia, modern munkakörnyezet
  • támogatott munkahelyi étkezés
  • munkába járás támogatása
  • szálláslehetőség
  • ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Aszód, Budapest, Buják, Csörög, Dány, Domony, Dunakeszi, Erdőkertes, Fót, Galgagyörk, Galgamácsa, Gomba, Göd, Gödöllő, Gyömrő, Gyömrő, Héhalom, Iklad, Isaszeg, Kartal, Kerepes, Kisbágyon, Kistarcsa, Maglód, Mende, Mogyoród, Monor, Nagykáta, Nagytarcsa, Palotás, Pánd, Pécel, Püspökhatvan, Rákoscsaba, Sülysáp, Szada, Szendehely, Szentmártonkáta, Szilasliget, Sződliget, Tápiószecső, Tápiószele, Tápiószentmárton, Vác, Vácegres, Vácszentlászló, Valkó, Veresegyház, Verőce/Katalinpuszta, Verseg, Zsámbok

Feladataid lesznek:

  • gyártósori elektromos rendszerek karbantartása
  • elektromos hibák feltárása, javítása és dokumentálása
  • PLC vezérlők hibaelhárítása
  • a termelési adatok nyomon követése, minőség-ellenőrzés
  • folyamat-optimalizálás és veszteségcsökkentés

Elvárások:

  • középfokú elektronikai végzettség vagy ahhoz kapcsolódó tapasztalat
  • alap PLC ismeretek
  • előny a műszaki végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • tesztnapon való részvétel és megfelelés
  • több műszakos munkarend vállalása
  • alapszintű számítógépes ismeretek (word,excel)
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye: Budapest keleti agglomeráció

Jelentkezéseket a +36301954487 telefonszámon elektronikusan várjuk! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!!!

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 12.06.2020