Elektromos karbantartó - Székesfehérvár

Feladatok:

  • A Keréktermékgyár gépparkjának elektromos karbantartása, ellenőrzése
  • Meghibásodott gépek javítása
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Karbantartási munkák dokumentálása
  • Mechanikus karbantartók támogatása

Elvárások:

  • Elektroműszerész, villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő végzettség van
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Szervo, frekvenciaváltós, hidraulikus és pneumatikus hajtások ismerete, szerelésükben szerzett tapasztalat
  • Villamos rajz olvasás
  • Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismeretek
  • Folyamatos (12 órás) munkarend vállalása

Előny:

  • PLC hibakeresésben szerzett tapasztalat (Moeller, Omron, Siemens)
  • Robotkezelési alapismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes alapbér
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék
  • Kiemelkedő cafeteria csomag
  • Negyedéves, teljesítmény alapú bónusz
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok
  • Tanfolyamok
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. székesfehérvári Partnere számára toboroz és közvetít munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát.

Az állás részleteiről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál a +36 20 911 57 56-os telefonszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

Fejér
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 23.10.2020