Elektromos karbantartó - Pápa

Feladatok:

  • Termelő berendezések karbantartása, javítása, fejlesztése
  • Villamos hálózat építése, üzemeltetése javítása, karbantartása
  • Berendezések villamos javítása, felülvizsgálata
  • Hibakeresési a meghibásodott berendezéseken, majd a hiba kiküszöbölése
  • A karbantartási tervek összeállításában a berendezésekre vonatkozóan való segédkezés

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektronikai technikus stb.)
  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítóként világszerte ismert, gépjármű utastéri komponensek gyártásával foglalkozó Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem!" gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni Paksi Krisztánál a +36 20-911 57 56-os mobilszámon lehet!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.