Similar jobs like this one

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Elektromos karbantartó munkatárs

Úgy érzed kiemelkedő vagy a szakmádban, akkor gyere és csatlakozz Hozzánk!
Itt irányíthatod, és felépítheted karrieredet!
Partnercégünk közép-kelet-európai régióban 1987 óta van jelen.
Hazánkban közel 1.000 munkatársunkkal dolgozunk együtt!

Munkavégzés helye: Körösladány

Feladataid lesznek:

  • Általános gépészeti, karbantartási feladatok ellátása automatizált vagy félautomata
    termelési gépeken, szállítószalagokon, címkéző és csomagológépeken
  • Megelőző karbantartás elvégzése
  • Gépek üzemeltetése során felmerülő hibák okának feltárása, javítása
  • Új berendezések beüzemelésének támogatása

Amit kínálunk számodra:

  • Pozícióhoz mért juttatási csomag
  • 13. és 14. havi juttatás
  • Kiemelkedő cafeteria juttatás
  • Minőségi pótlék teljesítmény alapon
  • plusz juttatások: magánklinikai ellátás, szűrése, élet- és balesetbiztosítás,
    munkatárs ajánlási és hűség programok, gyermekszületési támogatás
  • Ingyenes buszjáratok, bejárás támogatása
  • Iskolakezdési támogatás
  • A munkatársaknak kedvezményes vásárlásra van lehetőségük (a gyártott termékekre)
  • Dolgozói csomagot kapnak a munkatársak a gyártott termékekből (4-szer egy évben)

Amit tőled várunk:

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő vagy elektrotechnikus)
  • Elektromos dokumentáció olvasási, értési ismeretek
  • Termelőberendezések javításában szerzett tapasztalat
  • Szerszám, gép- és építőelemismeret
  • Stabil erős- és gyengeáramú ismeretek
  • Három műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Alapszintű angol nyelvtudás, PLC üzemeltetési tapasztalat

JELENTKEZÉS MÓDJA: Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzodat
a „Jelentkezem” gomb segítségével.

Telefonon: +36 20 4447400

VISSZAHÍVUNK! Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Körösladány, 5516 Magyarország
Békés
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 02.04.2021