header

Elektromos karbantartó

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Lépjen ki komfortzónájából, nyújtson kimagasló teljesítményt, és definiálja újra a "lehetséges" fogalmát! Munkatársaink pontosan ezt teszik nap mint nap – így innovációinkon keresztül megszabják a fejlődés ütemét, és kiemelkedő eredmények biztosítását teszik lehetővé. Elvégre minden sikeres vállalat mögött számos rendkívüli ember áll.

Feladatok

  • Gyártóberendezések elektromos rendszereinek karbantartása
  • Önálló hibakeresés, elhárítás, javítás
  • Terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenységek végzése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló feladatkörben, gyártó környezetben megszerzett tapasztalat
  • Elektromos rajzjelek ismerete
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség, önállóság
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Együttműködő személyiség, csapatszellem

A ZEISS munkatársai tágas, modern környezetben dolgoznak, ahol számos fejlődési lehetőség áll nyitva előttük, és ahol a szaktudás és a csapatszellem a vállalati kultúra meghatározó elemei. Ennek hátterében a különleges tulajdonosi struktúra és a Carl Zeiss Alapítvány hosszú távú célja áll: elérni, hogy a tudomány és a társadalom együtt érkezzen meg a jövőbe.

Csatlakozzon hozzánk még ma! Holnap már másokat inspirálhat.

Mátészalka, 4700 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 04.09.2020