Elektromos karbantartó - Bábolna

Feladatok:

  • Hibamegelőzés, folyamatos karbantartás
  • A termelésben használatos gépek, berendezések és eszközök hibáinak elhárítása
  • Új gépek és berendezések telepítése, beüzemelésének támogatása
  • Gépek és berendezések beállítása, termék specifikus módosítások végrehajtása (átszerelés)

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Precizitás
  • Önállóság
  • Problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér és juttatási csomag
  • Megbízható, stabil vállalati háttér

A munkavégzés helye:

Bábolna

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik bábolnai állateledel gyártással foglalkozó partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

Bábolna, 2943 Magyarország
Komárom-Esztergom
Full time
1 year

Published on 2020-02-27