Elektromos karbantartó

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Ezek lesznek a feladataid:

  • Technológiai folyamatot kiszolgáló eszközök üzemeltetése
  • Előírt műszaki feladatok elvégzése
  • Új berendezések szerelése, üzembe helyezése
  • Termelés biztonságának biztosítása
  • Karbantartási raktár kezelése, alkatrészrendelés kezdeményezése

Amik szükségesek a feladataid ellátásához:

  • Szakirányú végzettséged van (villanyszerelő, elektrotechnikus vagy karbantartó)
  • Több éves tapasztalatot szereztél hasonló munkakörben
  • Gyakorlatot szereztél elektromos, pneumatikus kapcsolási rajzok olvasásában
  • Tudod vállalni a 3 műszakos munkarendet
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • Igényes vagy a pontos, precíz, magas minőségű munkavégzésre
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Képes vagy az önálló döntéshozatalra

Miért válassz minket?

  • Csatlakozz stabil, megbízható vállalatunkhoz, ahol tiszta, rendezett munkakörnyezet vár rád
  • Az alapbéren felül versenyképes juttatási csomaggal díjazzuk munkádat: havi br. 26.300 Ft Cafeteria, évi br. 100.000 jelenléti prémium, teljesítményprémium, 13. havi fizetés és egészségbiztosítási csomag
  • 50%-os műszakpótlékot fizetünk 18.00-06.00 között
  • Kellemes munkahelyi légkör, sokszínű programlehetőség színesíti a mindennapokat
  • Innovatív technológiákat, megoldásokat és vasúti termékeket ismerhetsz meg
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalatként a te fejlődésed is fontos számunkra, melyet karrierutunkkal támogatunk

Munkavégzés: 1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon. Töltsd fel önéletrajzod és add le jelentkezésedet!

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary technical school

Published on 22.07.2021