Elektromos karbantartó

Feladataid a következők lesznek:

  • A vállalat üzemeiben működő berendezések, gépek, gépsorok zavartalan működésének biztosítása, hibák szakszerű javítása (pl.: PLC vezérelt gépek hibafeltárása, villanymotorcsere, csatlakozócsere, gyártásközi meghibásodások azonnali elhárítása)
  • Az új gépek berendezések üzembe helyezése
  • A biztonságos gyártás zavartalanságának biztosítása tervszerű megelőző karbantartással
  • Az épület állagának megóvása érdekében szükséges karbantartások elvégzése

Elvárások / Requirements
Az ideális jelöltnek az alábbi elvárásoknak kell megfelelnie:

  • Villanyszerelő, vagy épületvillamossági szerelő, vagy erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • 12 órás műszakrend vállalása (4 nap munka / 4 nap pihenő)

#helpingsouthbluecollar
Amit nyújtunk / Benefits
Partnerem egy nagymúltú, biztos háttérrel rendelkező vállalat. Munkádért cserébe a következő juttatásokban részesít Téged:

  • Alapbér, amely a vállalatnál töltött idő függvényében fokozatosan emelkedik
  • Műszakpótlék
  • Mozgóbér (maximum az alapbér 15%-a)
  • Készpénzjuttatás (br. 24.060 Ft/hónap)
  • Utazási költségtérítés (15 Ft/km vagy a bérlet 86%-a)
  • Határozatlan idejű szerződés 3 hónap próbaidővel
  • Nem utolsó sorban emberközpontú vezetőket és egy támogató közeget, ahol számít a véleményed

Kiskunfélegyháza, 6100 Magyarország
Full time

Published on 11.05.2021