Elektromos karbantartó

Kedvező kultúrával és stabil háttérrel rendelkező multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk Elektromos karbantartó munkatársat.

Feladatok:

  • Gépek, berendezések tervezett karbantartási munkálatainak elvégzése, illetve megelőző karbantartása
  • A termelés folyamatosságának biztosítása, gépek és berendezések hibajavítása
  • Az üzemben lévő gépek, berendezések és termelőeszközök rendkívüli karbantartása, a karbantartási terv, az előírt ellenőrzések, mérések végrehajtása
  • Javaslatok a termelés hatékonyságának, minőségének fejlesztése érdekében
  • Kapcsolódó dokumentumok kezelése, jelentések készítése
  • A berendezések megfigyelése és optimalizálása a rendelkezésre állás, hatékonyság és környezettudatosság tekintetében

Elvárások:

  • Szakmai végzettség (villanyszerelő, erős/gyengeáram technikus)
  • PLC/frekvenciaváltó működés alapismeret
  • PC hardware/software ismeret
  • Szenzortechnikai ismeret
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Több műszak vállalása
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Előny: angol vagy német nyelvismeret

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes bérezés( br.390000-400000/hó alapbér+ emelt műszakpótlék +vasárnapi pótlék +havi bónusz+ negyedéves bónusz
  • Vonzó juttatási csomag (Cafeteria a 4.hónaptól,13.havi fizetés, étkezési támogatás)
  • Modern gépek és eszközök
  • Támogató vállalati környezet
  • Családbarát munkarend: 4 nap munka/ 4 nap pihenő
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, jól felszerelt műhely
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

Küldje önéletrajzát kolléganőnknek Ildikónak a  05273@dologido.hrszoftver.hu  e-mail címre, ő fog visszajelezni a részletekkel és a kiválasztási folyamattal kapcsolatban.

Kecskemét
Full time

Published on 08.04.2021