Elektromos karbantartó

Német tulajdonban lévő, elektrotechnikai alkatrészeket gyártó, beszállító partnerünkhöz keresünk

Elektromos és Mechanikus Karbantartó

pozícióba munkatársakat

Feladatok:

  • A Társaság gépeinek és berendezéseinek javítása, karbantartása, és elektromos karbantartók estén az elektromos ellátás biztosítása

  • Tervezett, preventív karbantartási feladatok ellátása

  • Gépek hibajavításának támogatása

  • Elektromos karbantartók esetén az épület és a hozzá kapcsolódó infrastruktúra szükség szerinti hibaelhárítása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség

  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Alapfokú számítástechnikai ismeret

  • Elektromos vagy Mechanikus területen szerzett végzettség

  • B kategóriás jogosítvány

  • Gyakorlat orientáltság

  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság

  • Proaktív viselkedés

Előny:

  • Tűzvédelmi szakvizsga

  • Targoncavezető vagy emelőgépkezelő vagy hegesztő végzettség

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés

  • Cafeteria

  • Bejárási költségtámogatás

  • Céges buszjárat

  • Teljesítményarányos bónusz rendszer

Egyéb:

  • Munkavégzéshely: Gyöngyös

  • Munkaidő: 3 műszak, esetenként hétvégi készenlét vállalási

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt az elektromos-Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni.

Gyöngyös
Full time

Published on 17.09.2021