Elektromos karbantartó

Kedves Elektromos Karbantartó Szakember! Ha tudásodat egy stabil hátterű, kiemelkedő multinacionális cégnél szeretnéd kamatoztatni, ez a hirdetés Neked szól! Győr-Moson-Sopron megyei partnerünk hazánkban 25 éves múltra tekint vissza. A vállalat fejlődése alakulása óta töretlen. Partnercégünk autóalkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozik. Legyél akár pályakezdő, akár tapasztalattal rendelkező, jelentkezz, mint

Elektromos Karbantartó

Leendő feladataid:

  • A szereldei gépek meghibásodása esetén azok javítása
  • Gyártósorok és gépek áttelepítésében való részvétel
  • A tervezett gépfejlesztések és -módosítások végrehajtása
  • A megelőző és javító karbantartások elvégzése

Amilyen ismeretekkel és készségekkel biztosan rendelkezel:

  • Villamos szakirányú szakközépiskolai végzettség
  • PC / PLC ismeret
  • Precizitás, önállóság és rugalmasság
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Szenzortechnikai jártasság

Amivel jutalmazzuk tudásodat:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium és karácsonyi bónusz
  • Szakmai fejlődési lehetőség, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye

Ha szimpatikusak a fent leírtak és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Győr-Moson-Sopron
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 07.02.2021