Elektromos Karbantartó

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, amely alatt tanulhatsz és fejlődhetsz
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények
  • Fejlett céges kultúra
  • Innovatív, folyamatosan növekvő multinacionális vállalat

Te vagy a legjobb jelölt, amennyiben:

  • Legalább villanyszerelői végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 2 éves autóipari tapasztalatod van
  • PLC és pneumatika területén jártas vagy
  • Precizitás és pontosság jellemez
  • Kezdeményezőkészségedről vagy híres

Ami a feladatod lesz:

  • Gépek, robotok karbantartása, szükség szerinti javítása
  • Gépek, gyártó cellák, a hozzájuk tartozó kiszolgáló berendezések telepítése
  • Megelőző karbantartások kidolgozásában aktív részvétel
  • Megelőző karbantartások elvégzése a karbantartási terv szerint
  • Gépekre vonatkozó dokumentáció, karbantartási anyagok kezelése
  • Napi kapcsolattartás a technikusokkal, műszakvezetőkkel és szerszámkészítőkkel

Munkavégzés helye:
Tata, Komárom-Esztergom megye

Tata
Full time

Published on 27.01.2021