Elektromos karbantartó

Partnercégünk a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Jelenleg Elektromos karbantartó munkakörbe keresünk szakmailag tapasztalt kollégát.

Pozíció azonosító: SZ02EK

Kategória: Villamosmérnök

Szükséges nyelvtudás: Angol - alapfok

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladatok

  • Automata és fél-automata összeszerelő gépek működtetése, elektromos javítása, beállítása, megelőző karbantartása
  • Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hibamegelőzési módszerek kidolgozásában

Elvárások

  • Minimum 3 éves PLC vezérlésű, pneumatikus működésű gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Elektromos rajzok magas szintű ismerete
  • PC és MS Office alapismeretek
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Minőségtudatosság

Előny

  • PLC programozási tapasztalat
  • EPLAN program ismerete

Amit a cég kínál

  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Székesfehérvár
Fejér
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary technical school

Published on 07.11.2020