Elektromos karbantartó

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:

•    Versenyképes fizetés

o    Hűségprémium, karácsonyi bónusz
o    Cafeteria csomag
o    Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok
•    Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól

•    Nyelvtanulási lehetőség
•    Multinacionális vállalati környezet
•    Fiatalos, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Ezek a feladatok várnak rád:

•    Festő robotok és szereldei gépek megelőző és javító karbantartása, felügyelete.
•    Aktív részvétel a gyártósorok, gépek áttelepítésében.
•    A lakkozó és szerelő berendezések elektromos karbantartása (vízkezelés, levegőellátó egységek, pneumatikus kiszolgáló egységek)
•    A lakkozó és szerelő üzem biztonságos, munkára alkalmas állapotban tartása
•    A tervezett gép fejlesztések és módosítások végrehajtása.
•    A kapcsolódó mechanikai elemek javítása, fejlesztése.

Te vagy a mi emberünk, ha:

•    Rendelkezel villamos szakirányú szakközépiskolai vagy OKJ-s végzettséggel, valamint
•    NC/PLC ismeretekkel.
•    Karbantartási és gépalkatrészek beazonosítása, kezelése és
•    Műszaki vagy villamos rajz olvasása nem okoz gondot.
•    Gyártó környezetben szerzetél már tapasztalatot
•    Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismerettel rendelkezel.
•    Jártas vagy a karbantartási és gépalkatrészek beazonosításában, kezelésében.
•    Nem okoz gondot a folyamatos 12 órás munkarend és a 3 műszakos munkarend vállalása.
•    Napi munkavégzésed önállóság, precizitás és rugalmasság jellemzi

A munkavégzéshez előnyt jelent:

•    Hasonló területen szerzett tapasztalat
•    Szenzortechnikában szerzett jártasság

Munkavégzés helye:

•    Mosonmagyaróvár

Mosonmagyaróvár, 9200 Magyarország
Full time

Published on 16.10.2020