Elektromos karbantartó

Német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó X. kerületi cég hosszú távú munkalehetőséget kínál:

 Feladatok:

  • A termelő gépek és berendezések elektromos hibáinak elhárítása
  • A nem tervezett gépállások azonnali javítása
  • Útmutatás szerinti karbantartási, felújítási feladatok végrehajtása
  • A tervezett karbantartás során az inspekciók elvégzése és feltárt hibák javítása
  • Az esetleges elektromos szerszámhibák feltárása, elhárítása
  • A gépek műszaki állapotának figyelemmel kísérése
  • Együttműködés a gépek, berendezések áthelyezésénél, összeszerelésénél és üzembe helyezésénél
  • Elvégzett beavatkozások, karbantartások dokumentálása az informatikai rendszerben
  • Segítségnyújtás a karbantartó mérnököknek a karbantartási tervek összeállításában, szükséges pótalkatrészek beazonosításában
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú műszaki végzettség (villanyszerelő, elektronikai, irányítástechnikai, automatizálási technikus, elektronikai műszerész, erősáramú szerelő)
  • Műszaki dokumentáció, mechanikai és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség
  • Általános műszaki ismeretek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Gyártásban szerzett min 1 éves karbantartói tapasztalat
  • Pneumatikai ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság, terhelhetőség
  • Nyitottság új gépek, technológiák megismerésére
  • Kiváló analizáló készség
  • Problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • PLC programozói ismeretek
  • Analóg, digitális áramkörök, alkatrészek ismerete
  • Siemens, Omron vezérlők ismerete
  • Villamos hajtások és villamos gépek általános ismerete
  • Útjeladók, szenzorok, kamerák beállításában és javításában szerzett tapasztalat
  • Automata gyártósorok javításában, felügyeletében szerzett tapasztalat
  • Robot programozási ismeretek (ABB, Kuka)
  • Műanyagipari fröccsöntő- hegesztőgépek és technológiák ismerete
  • Épületgépészeti ismeretek
  • Autóipari tapasztalat
  • Alapfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • Cafeteria csomag
  • megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • német vállalati kultúra
  • teljes munkaidő
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • bejelentett munkahely
  • munkakörökhöz tartozó munkaruha biztosítása.

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal lehet!

Budapest
Full time
1 year

Published on 2020-02-27