ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Főbb feladatok:

  • A gépek folyamatos rendeltetésszerű működésének biztosítása
  • A gép, berendezés meghibásodások okának felderítése, javító intézkedések megtétele, a további meghibásodások kiküszöbölése
  • A működésben felmerülő problémák megoldása és analizálása

Elvárások:

  • Középfokú erősáramú berendezés szerelő vagy hasonló releváns elektromos végzettség (elektrolakatos, ipari elektronikai ismeretek)
  • 2-3 év gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Pneumatikai, hidraulikai ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • Érzékelők, jeladók, motorok, motorvezérlők ismerete
  • Fröccsöntő gépek ismerete

Juttatások:

  • Tapasztalattól függő bérezés megbeszélés szerint
  • Cafetéria
  • Bejárás támogatás (Volán, BKV bérlettámogatás)
  • Éves bónusz
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Halásztelek (a helyi Postától néhány percnyire)

Munkavégzés ideje:

  • 4 műszakos munkarend (folyamatos 12 óra)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Pest
Full time

Published on 02.08.2022