Elektromos Karbantartási Csoportvezető

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos karrierlehetőség
  • Folyamatos tréning- és fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalat
  • Barátságos, támogató munkakörnyezet

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (villamosmérnök)
  • Jól beszélsz angolul
  • Releváns 3-4 éves szakmai tapasztalatod van
  • PLC karbantartásban és TPM területen jártas vagy
  • Nagyfokú önállóság jellemez és határozott személyiség vagy
  • Kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel

Ami a feladatod lesz:

  • Karbantartó villanyszerelő munkatársak napi munkájának koordinálása és irányítása
  • Javaslattétel a műszaki megoldások fejlesztésére
  • Külsős cégek által végzett karbantartási tevékenységek irányítása
  • Termelő gépek elektromos meghibásodása esetén részvétel a hibakeresésben és elhárításban,
  • Új termelő berendezések beüzemelésében való aktív részvétel,
  • Alkatrészbeszerzés folyamatában való közreműködés

Munkavégzés helye:
Lábatlan vagy Leányvár, Komárom-Esztergom megye

Komárom-Esztergom
Full time

Published on 09.07.2020