Eladó - Pénztáros (Budapest, Savoya Park)

Cégünk dinamikusan fejlődő papír-írószer kiskereskedelmi hálózat.

A SAVOYA PARK-ban (1117 Budapest, Hunyadi J. út 19.) működő üzletünkbe, azonnali munkakezdéssel munkatársat keresünk

Eladó – Pénztáros

munkakörbe.

Amiért minket érdemes választanod:

  • megbízható, korrekt munkahely vagyunk
  • azonnal és főállásban jelentünk be (nem részmunkaidő!!)
  • átlagon felüli jövedelmet biztosítunk az alábbiak szerint:
    • próbaidőre bruttó 235 000 Ft (heti átlag maximum 40 óra munkavégzés + vasárnapi pótlék)
    • próbaidő után bruttó 235 000 Ft + bruttó 18 000 Ft Cafeteria + vasárnapi pótlék
    • 1 év után évenkénti versenyképes bérfejlesztés
    • értékes munkádat 13. havi fizetéssel is jutalmazzuk*
    • törvényben előírtak szerinti utazási költségtérítés
  • kedvezményesen vásárolhatsz üzletünkben
  • ha többre vágysz, előrelépési lehetőséget is tudunk biztosítani
  • kiszámítható munkarendet kínálunk, így könnyedén tervezheted szabadidődet
  • a pihenőnapok és szabadságok kiadását garantáljuk

Ezeket a feladatokat bíznánk rád:

  • vásárlók tájékoztatása, udvarias kiszolgálása
  • áruátvétel, árufeltöltés
  • pénz, pénztárgép és számítógép kezelése
  • az üzlet rendben és tisztán tartása

Örülünk, ha ilyen vagy:

  • pontos, udvarias és vevőcentrikus
  • jó kommunikációs készségű
  • fiatalos, jó hangulatú társaságot kedvelő
  • szereted, ha értékelik és megbecsülik a munkádat

Várjuk jelentkezésedet!

A telefonos elérhetőséggel ellátott önéletrajzodat leadhatod valamelyik üzletünkbe, vagy elküldheted számunkra.

A tárgy mezőbe kérjük beírni: „ELADÓ-PÉNZTÁROS / SAVOYA”

*minimum 12 hónap folyamatos munkaviszony illetve az üzleti terv elérése esetén

Adatvédelmi tájékoztatónk az alábbi linken érhető el:

www.pirex.hu/rolunk

Biatorbágy, 2051 Magyarország
Budapest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 05.10.2020