Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. Vásárlóink 11 európai országban, több mint 650 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 2000 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Keszthelyi áruházunkba

Eladó – Kert osztály

munkatársat keresünk.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
  • versenyképes, kiszámítható bérezés
  • juttatások (forgalmi bónusz, karácsonyi jutalom, cafeteria, 100%-os vasárnapi pótlék)
  • szuper csapat
  • dolgozói vásárlói kedvezmény
  • folyamatos továbbképzési lehetőségek

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vásárlóink számára
  • pontos igényfelmérés
  • szakszerű értékesítés
  • rendelések kezelése
  • az áruház feltöltöttségének biztosítása

Jelentkezz, ha magadra ismersz:

  • szakirányú végzettség (virágkötő, kertész, ...)
  • vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiség
  • készség a csapatmunkára

Előnyt jelent:

  • targoncavezetői jogosítvány
  • növény védőszeres hatósági vizsga
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

Önéletrajzokat elektronikusan kérjük megküldeni.

Eladó - Kert osztály (Keszthely)

Keszthely, 8360 Magyarország
Zala
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 31.07.2020