Éjszakai leltár

A családi tulajdonban álló cég generációk óta fontos szerepet tölt be a megfizethető, de modern stílusú és a legújabb divatot képviselő ruházat értékesítésében.

Feladatok:

  • ruházati üzletben leltározási feladatok ellátása
  • ruhák pakolása, számolása
  • csipogózás

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • 2021. január 28. (csütörtök) 18:30 - 24:00
  • az üzletből való hazajutást egyénileg kell megoldani

Amit kínálunk

  • alkalmi diákmunka
  • bruttó 1050 Ft/óra, 22:00 után +15% pótlék

Előnyt jelent:

  • korábbi leltározási tapasztalat

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!

Debrecen
Part time, Apprenticeships

Published on 04.02.2021