Éjszakai árufeltöltő

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport, mely munkatársainak személyre szabott betanítást, mentorrendszert biztosít, ami lehetővé teszi, hogy végzettségtől és szakmai tapasztalattól függetlenül sikeres legyél a rád bízott feladatkörben.

Feladatok:

  • Árufeltöltés
  • Polcrendezés

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Precíz munkavégzés

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig, 20:00-04:30 között végezhető diákmunka
  • 2021.01.22.-2021.01.31. közötti munkavégzés
  • Napi 8 órában, heti min. 2-3 napos munkavállalással
  • Heti min. 16 óra vállalása
  • Akár heti 40 órában is vállalhatod a munkát

Amit kínálunk

  • Hetente készülő beosztás
  • Bruttó 1500-2000Ft/óra

Előnyt jelent:

  • Érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti e-mail címemen.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Csömör, 2141 Magyarország
Part time, Apprenticeships

Published on 04.02.2021