Válsághelyzetben is növekedni képes nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

EHS VEZETŐ
(16-0342)

pozícióba.

Feladatok:

  • Egy fő mérnök irányítása, szakmai támogatása,
  • Munka-, tűz-, egészség- és környezetvédelmi feladatok koordinálása és irányítása,
  • Vállalati szintű szabályok kidolgozása, bevezetése és fenntartása,
  • ISO 14001 és ISO 28001 rendszer működtetése, fejlesztése,
  • Alvállalkozók EHS szempontok szerinti ellenőrzése,
  • Kapcsolattattás szakhatóságokkal,
  • Beruházások EHS szempontú előkészítése, a kivitelezés során az előírások betartatása.

Elvárások:

  • Hasonló területen, gyártócégnél szerzett szakmai tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

A munkavégzés helye: Csongrád megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0342”-es referenciaszám feltüntetésével a jelentkezés gombra kattintva.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el
önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

EHS VEZETŐ (16-0342)

Csongrád
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 17.02.2021