Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

EHS VEZETŐ
(16-0137)

pozícióba.

Feladatok:

  • A munkavédelmi, tűzvédelmi és security csapat irányítása (körülbelül 20 fő),
  • Munkavédelmi, környezetvédelmi, biztonságvédelmi és egészségvédelmi szaktevékenységek teljes körű ellátása,
  • A vállalat képviselete a hatóságok felé,
  • Kapcsolattartás a tevékenységhez kapcsolódó partnerekkel,
  • A munkavállalók munkavédelmi oktatásának megtartásához szükséges tematika, segédanyag biztosítása,
  • Balesetek kivizsgálása, nyilvántartása, megelőző intézkedések kidolgozása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végezttség,
  • Munkavédelmi mérnök végzettség előny,
  • EHS területén szerzett vezetői tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Céges autó magánhasználatra,
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Tolna megye és Fejér megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0137”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

EHS VEZETŐ (16-0137)

Tolna
Fejér
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 15.09.2020