EHS szakember

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Ezek lesznek a feladataid:

  • EHS projektekben való részvétel
  • Vállalati szintű működést szabályozó EHS eljárások és munkautasítások kidolgozása és bevezetése
  • Felügyelete alá tartozó termelési területek EHS szempontú támogatása, szabályozások elkészítése/felülvizsgálata
  • Területi EHS oktatási tematikák kidolgozása és oktatásában való közreműködés
  • Részvétel a munkavédelmi szempontú előzetes, ellenőrző vizsgálatok elkészítésében
  • Részvétel az EHS szempontok szerinti ellenőrzéseken (külső/belső), szükséges intézkedések meghozatalában és azok végrehajtásának kezdeményezésében
  • Közreműködés a kockázatértékelés/becslés elkészítésében, felülvizsgálatában
  • Közreműködés EHS események kivizsgálásában, megelőző intézkedések kidolgozásában
  • ISO rendszerek működtetése, folyamatos ellenőrzése, felülvizsgálata
  • Kapcsolattartás a társszervezetekkel
  • Vállalati munkabiztonsági kultúra erősítése

Amik szükségesek a feladataid ellátásához:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. középfokú munkavédelmi szakképesítés
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat multinacionális környezetben
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Proaktív és teljesítmény orientált szemlélet
  • Rendszerszemlélet és problémamegoldó képesség
  • Csapatban való együttműködés képessége
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, SAP)
  • Középfokú angol nyelvtudás

Még nagyobb esélyed van, ha:

  • Felsőfokú munkavédelmi szakképesítéssel, környezetmérnöki vagy technikusi végzettséggel rendelkezel
  • Tűzvédelmi főelőadói, emelőgép ügyintézői végzettséged is van

Munkavégzés: 1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzod és add le jelentkezésed!

További lehetőségeinket itt találod: https://knorr-bremse.karrierportal.hu/allasajanlataink

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 15.01.2021