EHS SPECIALISTA

Feladatok:

  • Részvétel az EHS folyamatok kialakításában,
  • EHS tudatosság és kultúra kialakítása,
  • Bejárások szervezése és végrehajtása,
  • Részvétel az eltérések, észrevételek és balesetek kivizsgálásában,
  • Oktatások szervezése, megtartása,
  • Mérések és felülvizsgálatok koordinálása,
  • Gépek felülvizsgálata, üzembe helyezése,
  • Kockázatértékelés elkészítése, veszélyek azonosítása,
  • Adatok összegyűjtése, nyilvántartások naprakész vezetése,
  • Vegyi anyag management támogatása,
  • Hulladékkezelés koordinálása,
  • Bevallások elkészítése,
  • Tűzvédelmi folyamatok támogatása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség VAGY folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok,

  • Munkavédelmi szakképesítés,

  • 3-5 éves tapasztalat multinacionális műszaki termékeket gyártó vállalatnál EHS területen,

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Előny:

  • Környezetmérnök végzettség,
  • Vegyi anyagos környezetben szerzett tapasztalat,
  • Munkavédelmi felsőfokú képesítés,
  • Tűzvédelmi előadó végzettség és egyéb kapcsolódó végzettségek megléte,
  • EHS irányítási rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat.

Juttatások:

  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés,
  • Cafetéria,
  • Bejárási támogatás,
  • Mobiltelefon (magánhasználatra is), Laptop,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Továbbképzések,
  • Családias hangulat,
  • Induló beruházás, így a  rendszerek kialakításakor a cég számít a véleményedre, tapasztalatodra,
  • Változatos feladatok,
  • Tőkeerős cég,
  • Modern irodai környezet.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Komárom- Esztergom megye, Tatabányai Ipari park (Környe).
  • Munkaidő:Hétfőtől- péntekig napi 8 óra,  08.00- 16.30 óra.
  • Zöldmezős beruházás.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Komárom-Esztergom
Full time

Published on 23.02.2021