EHS mérnök - Oroszlány

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
- EHS célok indítása és betartása az üzleti követelményeket szem előtt tartva
- Környezetvédelmi, egészségvédelmi és biztonsági programok bevezetése, végrehajtása, és ellenőrzése az előírások alapján (ISO 14001 és az ISO 45001)
- Kockázatcsökkentésre irányuló helyszíni EHS-projekteket koordinálása
- Prezentációk készítése és adminisztrációs feladatok elvégzése Gensuite rendszerben
- Belső auditok koordinálása és zárás utáni nyomonkövetése
- Hatékony biztonsági kommunikációs tervek kidolgozása különféle multimédiás módszerek felhasználásával
- Kapcsolattartás a helyi hatóságokkal
- EHS-hez kapcsolódó képzési követelmények teljesítése
- Kutatás és fejlesztés projektekben való részvétel

Végzettség:
Munkavédelmi mérnök vagy technikus végzettség

Szakmai tapasztalat:
Legalább öt év ipari tapasztalat

Informatika:

Egyéb követelmény:
- Munkahelyi ergonómia ismeretek
- Folyékony angol írásban szóban
- Microsoft Office programokban jártas

EHS területre

Megjegyzés:
Csúcstechnológiájú multinacionális gyártócég.

Komárom-Esztergom
Full time

Published on 07.08.2020