EHS Manager

Az elmúlt 30 évben cégünk új, sajátos technológiák kifejlesztésével büszkélkedhet az általános építészeti üzletágban, az építés, mélyépítés és ingatlanfejlesztés területén.

Komárom-Esztergom megyei partnervállalatunk keresi új munkatársát

EHS Manager

pozícióba

Feladatok:

  •        A baleseti jelentések elemzése és a sérülések esettanulmányainak értékelése
  •        A biztonsági politikák értékelése, értékelése és módosítása
  •        Ütemezéskezelés
  •        Magyarországi építési és tervezési biztonsági előírások, törvényi előírások, törvények áttekintése
  •        Baleseti metrikák nyomon követése, eredmények alkalmazása

Elvárás:

  •         Felsőfokú műszaki végzettség
  •         Felsőfokú angol nyelvtudás
  •         Építőiparban szerzett 1-5 éves tapasztalat
  •         Kiváló kommunikációs képesség, megbízhatóság
  •         MS Office (Microsoft Exel) ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Komplex, új kihívásokkal teli pozíció
  • Munkavégzés nemzetközi környezetben
  • Barátságos csapat

Munkavégzés helye:

  • Komárom-Esztergom megye

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el magyar és angol önéletrajzod a “jelentkezem” gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

EHS Manager

Komárom-Esztergom
Full time

Published on 07.07.2020